شنبه 25 مرداد 1399

شرکت الکتریک خودرو شرقEKS

شرکت سهامی عام الکتریک خودرو شرق با بیش از 25 سال سابقه درخشان , یکی از شرکتهای گروه صنعتی قطعات اتومبیل ایران و اولین و بزرگترین تولید کننده درخت سیم , وایر شمع و کابل باتری انواع خودرو در کشور است . این شرکت با راه اندازی سه سایت مجهز تولیدی تحت نامهای : پژوهش , پویش و پویا در مشهد و با استفاده از حداقل 000 18 متر مربع زیر بنا تعداد 1030نفر را بصورت مستقیم به استخدام در آورده و در قالب قراردادهای پیمانکاری برای 800 نفر نیز بصورت غیر مستقیم شغل ایجاد کرده است .
شرکت الکتریک خودرو شرق با تولید یک میلیون درخت سیم در سال 82 بیش از 50 درصد سهم ریالی بازار داخلی تولید درخت سیم انواع خودرو را به خود اختصاص داده است . این شرکت در سال 81 با هدف انتقال دانش فنی تولید درخت سیم پژو 206 قراردادی را با شرکت یازاکی ژاپن که بزرگترین تولید کننده درخت سیم در دنیا است منعقد نمود که از این طریق امکان تولید و صادرات انواع درخت سیم مورد نیاز شرکتهای پژو و سیتروئن در بازار اروپا برای این شرکت فراهم آمده است .

تولیدات شرکت الکتریک خودرو شرق به شرح ذیل است
- درخت سیم کامل انواع خودرو سواری و وانت شامل : پژو 405 و 206, پارس , سمند , پراید , زانتیا و ...
- درخت سیم کامل انواع اتوبوس , مینی بوس , تراکتور , کمباین و لیفتراک
- درخت سیم کامل انواع موتورسیکلت , هوندا , کاوازاکی و ...
- وایر شمع و کابل باطری انواع خودرو
شرکت الکتریک خودرو شرق به منظور کاستن از وزن و فضای مورد نیاز جهت نصب درخت سیم , اقدام به سرمایه گذاری در جهت تامین ماشین آلات و تجهیزات تولیدی جدید جهت کارخانجات سه گانه خود نموده و از این طریق کیفیت محصولات خودرا نیز تضمین کرده است . در شرکت الکتریک خودرو شرق احترام به مشتری , توسعه و ارتقاء و منابع انسانی , جذب دانش فنی , کار گروهی و بهبود مستمر به عنوان ارزشهای سازمانی شناخته شده است که حفظ ارزشهای فوق بدون شک باعث خواهد شد تا این شرکت بتواند در جهت جهانی شدن گام بردارد .

آدرس شرکت : فلکه دوم صادقیه - خیابان آیت الله کاشانی - نرسیده به بوستان دوم - پلاک 9 - تلفن تماس : 44050425  شماره فکس : 44048353
 پست الکترونیک    :    info@iap.co.ir     admin@iap.co.ir
طراحی سایت طراحی سایت و بهینه سازی توسط نونگار طراحی سایت