پیام مدیر عامل

در برهه حساس کنونی که توفیق خدمتگزاری و مسئولیت سنگین مدیریت گروه صنعتی تولید قطعات اتومبیل ایران ( یاپکو) بر عهده اینجانب قرار گرفته است خداوند عز و جل را شکرگزارم و رجاء واثق دارم که با همکاری اعضاء محترم هیئت مدیره و با تکیه بر تلاش مدیران مجرب و کارکنان توانای این مجموعه بتوانیم در جهت احقاق اهداف عالیه این گروه که همانا رضایت تمامی ذینفعان شرکت می باشد استوار و پایدار قدم برداریم .

 بهره گیری از روش های مدیریت نوین ، ایجاد محیطی سرشار از آرامش و پویایی برای همکاران، استفاده از تمامی ظرفیت های موجود برای پیشبرد اهداف شرکت ، پایبندی به قانون  ، تقویت سیستم های کنترلی و نظارتی ، بازاریابی هدفمند و مبتنی بر تعامل صحیح با مشتریان ؛ شفافیت صورتهای مالی و اطلاعات شرکت  ، آموزش کارکنان و نیز توسعه فعالیتهای مبتنی بر خلق ارزش افزوده و بهره گیری از فن آوری های نوین از مهم ترین برنامه های کاری این شرکت  می باشد.

این مجموعه ، برای تحقق اهداف از پیش تعیین شده خود از تمامی ابزارها و امکانات در دسترس استفاده خواهیم نمود. بدیهی است که انجام چنین مأموریتی در گرو قبول مسئولیت و حسن اجرای تکالیف توسط کلیه همکاران در مجموعه می باشد. بی تردید حفظ دستاوردهای گذشته و رسیدن به اهداف پیش روی سازمان و همسو شدن با تحولات و چالشهای موجود ، نیازمند نگرشی جامع و تفصیلی به تمامی عوامل پیش برنده از جمله نگاهی آینده نگر و برنامه محور ،  ارتقاء مستمر سطح کیفی و کمی دانش، بهره گیری از تکنولوژی روز و فن آوری های جدید در سایه اخلاق حرفه ای و اسلامی می باشد تا شاهد رشد و تعالی هر چه بیشتر شرکت گروه صنعتی یاپکو باشیم.

نزدیک نیم قرن از عمر شرکت یاپکو می‌گذرد. طی سالیان گذشته، تغییرات ساختاری این شرکت؛ در راستای رسیدن به مجموعه ای توانمند، با ظرفیت اجرایی و عملیاتی بالا و سود دهی مطلوب با در نظر گرفتن کلیه حقوق سهامداران خود بوده است.و امروز می‌توان گفت شرکت یاپکو با دارا بودن پشتوانه عظیمی از تجربه اجرایی، دانش مدیریتی و اندوخته ارزشمندی از نیروی انسانی کارآمد، توانمند و دلسوز دارد که در کنار سرمایه مالی شرکت ، می تواند مدعی به حقی در زمینه های مختلف پروژه‌ای، تولیدی، در حوزه ساخت قطعات اتومبیل با رویکرد بومی سازی و خودکفایی محصولات باشد.

 از تمامی مدیران ، کارشناسان و کارکنان و کارگران شریف و تلاشگر شرکت ها انتظار می رود با کوششهای بی وقفه و رعایت اصول مشتری مداری، با برخورداری از صداقت و امانت داری، اخلاق حسنه و کلیه ارزشهای اعتقادی اسلامی درخدمت به مجموعه خود از هیچ کوششی دریغ ننمایند و با ایجاد انسجام و همسویی در اجرای برنامه های بلند مدت ، میان مدت و کوتاه مدت در کنار توجه به ارزش های انسانی تلاش نموده و همواره از صحت عملکرد مطلوب آن اطمینان حاصل نماید و از خداوند متعال سربلندی وسرافرازی همگان را مسئلت دارم.

با سپاس
سعید رضاپناه