تخصیص گرید A شرکت ساپکو به شرکت کابل خودرو سبزوار


شرکت کابل خودرو سبزوار بر اساس نتایج ارزیابی‌های شرکت طراحی مهندسی و تامین قطعات ایران خودرو (ساپکو) در تیرماه سال جاری موفق به اخذ گرید A ساپکو در زمینه طراحی و تولید کابل های کنترل،شیشه بالابر و برف‌پاک کن شد.
به گزارش روابط عمومی یاپکو این شرکت در جهت احترام به حقوق مشتریان و تداوم حفظ کیفیت محصولات تولیدی طی فرآیندی بلند مدت در حوزه‌های کیفیت ،لجستیک ،طراحی مهندسی و ساخت و خودکفایی و انطباق نتایج با “معیارهای مدل ارزیابی جامع پویا” (STAS)، در تیرماه ۱۴۰۱ موفق به اخذ گرید A شرکت ساپکو گردید.
شرکت کابل خودرو سبزوار از شرکت های تابعه گروه صنعتی قطعات اتومبیل ایران ( یاپکو ) در سال ۱۳۵۹ تآسیس و در ۱۳۶۴ با نام کابل کنترل سبزوار به بهره برداری رسید و در سال ۱۳۷۶ با استقلال حقوقی از شرکت یاپکو با نام شرکت کابل خودرو سبزوار ادامه فعالیت داد .
مآموریت این شرکت طراحی و تولید و تامین مجموعه ها و قطعات جانبی انواع کابل کنترل ،شیشه بالابر و برف پاک کن خودرو های تجاری و سواری می باشد.
این شرکت با تکیه بر دانش و توانمندی متخصصان و همکاران خود توانسته است با داخلی سازی دستگاه ها و تجهیزات مورد نیاز خطوط تولید،از خروج ارز از کشور جلوگیری و به تبع آن گام های بلندی در راستای خودکفایی صنعت خودرو کشور در زمینه محصولات تولیدی خود برداشته و با تیم مهندسی و تامین مجرب ،با بهبود مستمر کیفیت محصولات تولیدی ،احترام به حقوق مشتریان را سرلوحه کار خود قرار داده است.
برخی از آخرین دستاورد ها در ساخت تجهیزات و خودکفایی ها را میتوان به شرح ذیل اشاره نمود:
۱- طراحی و ساخت خطوط تولید کابل های خودتنظیم و ترمز دستی
۲- ساخت دستگاه های نورد و بافت روکش همزمان با هم
۳- طراحی و تولید شیشه بالابر های آنتی پینچ
۴- طراحی و نمونه سازی شیشه بالابرهای آنتی پینچ خودرو k125
۵- طراحی و تولید و داخلی سازی شیشه بالابرهای خودرو های تجاری
شرکت کابل خودرو سبزوار از سال ۱۳۹۸ و با تکلیف هیئت مدیره و تاکید مدیرعامل ودرراستای حفظ کیفیت محصولات تولیدی طی فرآیندی بلند مدت در حوزه‌های کیفیت ،لجستیک ،طراحی مهندسی و ساخت و خودکفایی با هدف ‌گذاری نمره عملکرد کیفی در محدوده سبز شروع به فعالیت نموده و با بسترسازی کیفی و پیاده‌سازی الزامات مشتری (ساپکو) و نگهداری سیستم مدیریت کیفیت خودرو (IATF)،در حد قابل قبول به تثبیت رسید.
در حوزه طراحی و مهندسی ساخت با تکیه بر پتانسیل موجود شرکت و با استفاده از خدمات مشاوره ،ابتدا گپ آنالیز انجام و با برگزاری دوره‌های آموزشی و استفاده از ظرفیت آموزش متخصصین مربوطه ،در منطقه سبز الزامات STAS قرار گرفت.
در حوزه لجستیک،با بهره‌گیری از بستر ایجاد شده در ارزیابی الزامات NSA پژو سیتروئن، اقدامات اصلاحی لازم انجام و بر اساس مدل STAS بروزآوری شد.
پس از انجام اقدامات فوق وبر اساس نتایج ارزیابی‌های شرکت طراحی مهندسی و تامین قطعات ایران خودرو (ساپکو) در تیرماه سال جاری موفق به اخذ گرید A ساپکو شد.
کسب این افتخار نشان دهنده مدیریت پویا، کیفیت برتر و رقابت پذیر بودن شرکت کابل خودرو سبزوار است که در راستای رسیدن به اهداف استراتژیک گروه صنعتی ایران خودرو می باشد.
بدیهی است این شرکت با همت همکاران و بهره گیری از پرسنل متخصص ، همه تلاش خود را در جهت ایجاد رضایتمندی مشتریان بکار بسته و در آینده شاهد موفقیت ها و افتخارات بزرگتری در این حوزه خواهد بود.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!