معارفه سرپرست مدیریت مهندسی هزینه و تحقیق و توسعه

جلسه معارفه سرپرست محترم مدیریت مهندسی هزینه تحقیق و توسعه یاپکو طی روز شنبه مورخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ و با حضور مدیرعامل ، اعضای موظف هیئت مدیره و تنی چند از مدیران ارشد گروه یاپکو در محل سالن جلسات حوزه مدیریت برگزار شد .به گزارش روابط عمومی یاپکو این جلسه  با تلاوت آیاتی چند ازکلام الله مجید وتسلیت سالروز وفات حضرت زینب کبری (س) آغاز شد. درابتدای جلسه علیرضا خجسته پورمدیرعامل گروه یاپکوبا اشاره به ضرورت راه اندازی واحد مهندسی وتوسعه در یاپکو ضمن تبیین نقش وضرورت مدیریت مهندسی هزینه وتحقیق وتوسعه در پیشبرد پروژه های ساخت و خودکفایی قطعات  و مهندسی هزینه های تولید به سوابق و تجربیات مجتبی مافی سرپرست مدیریت مهندسی هزینه و تحقیق و توسعه در گروه صنعتی ایرانخودرو و عرصه صنعت کشور پرداخت.
سخنران بخش دوم جلسه مجتبی مافی سرپرست جدید مدیریت مهندسی هزینه و تحقیق و توسعه بود . که ایشان نیز ضمن اشاره به اهمیت نقش مهندسی هزینه در انجام پروژه های در دست اقدام ، مهندسی هزینه تحقیق و توسعه را از ضروریات  پیشبرد اهداف تولید و پیشرفت پروژه ها خواند و به بیان نکاتی چند در ضرورت و اهمیت واحد مهندسی هزینه و تحقیق و توسعه پرداخت.
در ادامه جلسه مهدی آه نکی و حسین کاویانی ، اعضای موظف هئیت مدیره گروه یاپکو هریک در سخنانی به اهمیت و نقش راه اندازی مجدد واحد مهندسی هزینه وتحقیق توسعه در گروه  یاپکو پرداخته و به نقش این واحد در راهبرد پروژه های خودکفائی و ساخت قطعات و امور مهندسی تولید پرداختند . همچنین سایرمدیران ارشد یاپکو ضمن تبریک انتصاب مجتبی مافی به عنوان سرپرست مدیریت مهندسی هزینه و تحقیق و توسعه ضمن آرزوی توفیق روز افزون برای ایشان قول مساعد به همکاری مدیریت های مطبوع با واحد مهندسی و توسعه دادند.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!