بازدید مدیرعامل یاپکو از شرکت الکتریک خودرو شرق

مدیر عامل محترم گروه صنعتی قطعات اتومبیل ایران صبح روز سیزدهم دیماه ۱۴۰۲ با همراهی مهندس حسین کاویانی عضو هیات مدیره یاپکو از کارخانجات چهارگانه شرکت الکتریک خودرو شرق بازدید و‌ پس از آن با حضور در سالن آفتاب کارخانه پژوهش نشستی را با مدیران شرکت برگزار کرد. در این نشست ابتدا مهندس شبانی به عنوان میزبان ضمن خوش آمد گویی به میهمانان و تبریک میلاد حضرت زهرا علیها سلام، همزمانی اولین حضور مدیرعامل گروه یاپکو در شرکت الکتریک خودرو شرق با مناسبت خجسته این روز را به فال نیک گرفتند و پس از آن خلاصه ای از جزییات کاری و اهداف هرکدام از سایت های چهارگانه شرکت به همراه مختصری از عملکرد سالهای گذشته مجموعه تحت مدیریت خود در حوزه های مختلف را به همراه معرفی محصولات جدید و با فناوری روز و اهداف و برنامه های آینده شرکت، در قالب گزارشی تصویری به سمع و نظر میهمانان رساندند. اشاره به برخی مضایق و تنگناهای ناشی از تحریم ها و عبور عزتمتدانه از آن ها که با همت و تلاش جهاد گونه مدیران و متخصصان و کارگران مجموعه شرکت الکتریک خودرو شرق صورت گرفته است بخش دیگری از سخنان مهندس شبانی بود.
پس از آن دکتر خجسته پور مدیرعامل هلدینگ یاپکو ضمن تبریک زاد روز ولادت حضرت فاطمه زهرا علیها سلام و گرامیداشت چهارمین سالگرد شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی، تلاش های صورت گرفته در مجموعه کارخانجات الکتریک خودرو شرق را ارزشمند دانستند و این شرکت را یکی از نگین های الماس صنعت خراسان خواندند که دستاوردهای بی نظیری در سالهای گذشته داشته است و بسیاری از این دستاوردها را نتیجه درایت مدیریت الکتریک خودرو شرق در همگامی با شرکت های دانش بنیان دانست و اظهارداشت که این موضوع حس غرور ملی به انسان می دهد و شعار ما می توانیم را در اذهان زنده می کند.
وی با تقدیر از پرسنل و کارکنان خدوم این شرکت ابراز امیدواری کردند که قله های موفقیت در آینده پیش روی شرکت الکتریک خودرو شرق، با وجود مشکلات موجود با این تلاش و اهتمام یکی پس از دیگری فتح خواهد شد. دکتر خجسته پور با ابراز رضایت از حرکت رو به رشد و رو به پیشرفت شرکت آن را نتیجه صبر و سخت کوشی مجموعه کارکنان شرکت الکتریک خودرو شرق دانستند و خاطر نشان کردند که نتیجه صبر بر سختی ها و درایت در امور رقم خوردن روزهای خوبی است که اکنون در مجموعه الکتریک خودرو شرق شاهد آن هستیم.
ایشان در ادامه با گفتگو و تبادل نظر با سایر مدیران ارشد شرکت در جریان برخی فرایندها و‌ جزییات کاری حوزه های مختلف شرکت قرار گرفتند. در پایان این دیدار مدیرعامل هلدینگ یاپکو با بیان برخی رهنمودها بر نظام کاهش بهای تمام شده محصول به عنوان یک اصل مهم تاکید نمود و مجموعه شرکت الکتریک خودرو شرق را به تلاش برای تحقق این موضوع دعوت کرد.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!