گزارش اختتامیه سال کاری 1402 پرسنل

برگزاری جلسه اختتامیه سال کاری ۱۴۰۲ پرسنل گروه صنعتی قطعات اتومبیل ایران
جلسه اختتامیه کاری پرسنل شرکت یاپکو درسال ۱۴۰۲ طی روز شنبه  مورخ ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ با حضورمدیرعامل ، اعضای موظف هیئت مدیره ، مدیران وپرسنل یاپکو درمحل سالن جلسات حوزه مدیریت برگزار شد. به گزارش روابط عمومی یاپکو این جلسه با تلاوت آیاتی چند ازکلام الله مجید آغاز و ابیاتی در وصف ماه مبارک رمضان  وبهارطبیعت سروده شد .
درابتدای جلسه علیرضا خجسته پورمدیر عامل گروه یاپکو با بیان اینکه همانگونه که ماه مبارک رمضان ماه میهمانی خداوند متعال می باشد تلاقی میهمانی خدا با میهمانی های ایام تعطیلات نوروز را خجسته و میمون خواند و به بهره مندی بیشتر از این ایام توصیه نمود . ایشان درادامه با اشاره به تغییرات مدیریتی در حوزه منابع انسانی طی روز های پایانی سال و حضور حمیدرضا طاهریان به عنوان مدیریت جدید منابع انسانی به استفاده از تجربیات عطااله ترکاشوند مدیریت سابق این حوزه درسمت مشاور مدیرعامل در حوزه منابع انسانی اشاره نمود، ایشان ضمن ارزیابی مثبت از ایجاد تغییر ، تغییر را لازمه رشد فردی و سازمان خوانده و بیان نمود : اگر قرار به تغییر نبود سال نو نمی شد و مصداق بارز دگرگونی و تغییر دعای لحظه آغاز سال نو ” یا محول الحال و الاحوال …” می باشد و درواقع تغییر خون تازه دررگ سازمان است . خجسته پور در بخش  دیگری ازسخنانش به اقدامات انجام شده در بازنگری آیین نامه ها در ماه های پایانی سال اشاره نموده و اعلام داشت آیین نامه های مذکور دردستورکارتصویب هیئت مدیره می باشد و با بیان اینکه همانطور که مجموعه مدیریتی و هیئت مدیره در راستای رفاه پرسنل قدم برمی دارد به مثابه پدر و مادری که برای آسایش فرزندانشان زحمت می کشند توقع ایشان این است که این زحمات قدردانسته شود و همانگونه که مجموعه مدیریتی تلاش می کنند ، پرسنل هم تلاش کنند که این حلاوت و شیرینی دوطرفه باشد . مدیرعامل یاپکو در ادامه سخنانش به بحث تغییرات فضای اداری ساختمان و تغییر لی اوت برای بهره مندی پرسنل از فضای بهتر برای  فعالیت اشاره نمود . ایشان  ضمن اشاره به حوادث تلخ آتش سوزی و آسیب دیدگی عده ای از هموطنان عزیز درچهار شنبه پایان سال پرسنل را به مراقبت از خود و خانواده حین رانندگی درجاده ها درمسافرت های  ایام تعطیلات نوروزی  ترغیب نمود وخواستار رعایت سلامت جسم در تغذیه مناسب و به اندازه در ایام نوروز شد و با آرزوی ایامی خوش برای پرسنل درکنارخانواده محترمشان ایشان را به رفتارتوآم با ابراز محبت به خانواده توصیه نمود .
در بخش دیگری از این مراسم حسین کاویانی عضوهیئت مدیره یاپکو با اشاره به درگذشت پدر دو تن از همکاران درسال ۱۴۰۲ ازدرگاه خداوند متعال برای درگذشتگان آرزوی مغفرت و آمرزش نمود .ایشان با اشاره به اینکه همه شغل ها قابل احترام می باشد ولیکن از آنجائیکه هدف نهایی شغل همکاران یاپکو بطور مستقیم و یا غیر مستقیم با تولید و ایجاد ارزش افزوده سروکاردارد اشتغال درعرصه تولید داخلی،خودکفائی و عدم وابستگی به خارج از کشور را باعث کورشدن چشم دشمنان و بدخواهان میهن اسلامی ایران خواند .
سخنران بخش پایانی جلسه مهدی آه نکی عضودیگر هیئت مدیره یاپکو بود ایشان هدف گذاری سال ۱۴۰۳ را کاهش وابستگی سبد فروش محصولات شرکت های تابعه یاپکو از مشتری اصلی عنوان کرد و به تقویت فروش بازار یدک تآکید نمود . ایشان ضمن توصیه  همکاران به تفکر ، خواستارعدم اتکا به گذشته و حرکت روبه جلو شده و اعلام داشت که ایده و اندیشه خودرا به گذشته محدود نساخته و ذهن خودرا نبندید.مهدی آه نکی در پایان ضمن آرزوی نابودی دشمنان بشریت برای ظهورمنجی عالم بشریت حضرت صاحب الزمان مهدی موعود (عج)دعا کرد .

امکان ارسال نظر وجود ندارد!