بازدید مدیر عامل یاپکو از شرکت قطعات محوری خراسان

جناب آقای دکتر خجسته پور مدیر عامل محترم یاپکو روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۲/۱۰/۱۳ از شرکت قطعات محوری خراسان بازدید بعمل آوردند. در طی این بازدید مهندس ساسان سیرانی مدیر عامل قطعات محوری خراسان آخرین دستاوردهای این شرکت در زمینه های تولید ، پروژه های در دست اقدام از جمله پروژه ملی خودکفایی پلوس و مراحل ایجاد تنها آزمایشگاه مرجع پلوس در کشور را بصورت مبسوط به صمع و نظر ایشان رسانید. همچنین به منظور افزایش میزان رضایت مشتریان گروه صنعتی ایران خودرو و تسریع در فرآیند ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان این گروه صنعتی ، ارسال اولین محموله محصولات پلوس در قالب فروش مستقیم به ایساکو ، در این روز و با حضور مدیر عامل محترم یاپکو صورت گرفت .
در این بازدید مدیرعامل گروه یاپکو نشستی با مدیران شرکت قطعات محوری داشت. در این جلسه برنامه ها و عملکرد شرکت قطعات محوری مورد بررسی قرار گرفت. دکترخجسته پور تسریع در اتمام پروژه های شرکت و همچنین حضور مؤثر شرکت در بازار یدک تأکید نمود.
در ادامه وی اظهار داشت : در سال ۱۴۰۳ عملکرد شاخص های سهم بازار یدک بایستی بسیار بیشتر از سال ۱۴۰۲ باشد. وی سال آینده را سال جهش سهم بازار یدک درشرکت قطعات محوری دانست . مدیرعامل گروه یاپکو تلاش و همدلی را از ویژگی های مثبت این شرکت برشمرد و برهم افزایی بیشتر همۀ ارکان شرکت و تدوین برنامه های ویژه برای توسعه شرکت در افق چند ساله تأکید نمود.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!